| lilisor23 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa intru pe Facebook daca mi-am uitat parola si adresa de email nu mai poate fi accesata? E-mail-ul fiind cu Windows live care nu se mai deschide si nu am acces la ea?

3 răspunsuri:
| MrSnow a răspuns:

Poți dacă ai salvat numărul tău de telefon actual pe care îl scrii în loc de email

| lilisor23 explică (pentru MrSnow):

Nu imi mai arata sa aleg daca sa imi trimita codul pe e-mail sau pe telefon. Imi arata obligatoriu doar pe e-mail si nu mai stiu parola.

| MrSnow a răspuns (pentru lilisor23):

Atunci l-ai cam pierdut
Numai un hacker să îți spargă contul