| dariti a întrebat:

Am o problema legata de facebook, Mi-am uitat parola la facebook, imi stiu emailu, imi stiu parola de la email, Dar cand intru pe facebook la AM UITAT PAROLA, Nu imi apare ca imi pot schimb parola de la facebook prin e-mail, Imi scrie asa Resetează parola
Cum doreşti să-ţi resetezi parola?

Plitan Darius
Utilizator Facebook
Nu eşti tu?
Renunţă
Nu mai ai acces la acestea?

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Daca folosesti google chrome si ai salvat parola cand ai introdus-o prima data (stii ca te intreaba acolo sus 'salvati parola') atunci o gasesti la meniu dreapta sus - setari - apoi dai jos 'afisati setari avansate' si undeva scrie cu albastru 'gestionati parole salvate- dai click si o sa vezi toate adresele- daca vrei sa vezi parola dai click pe puncte si afisati. La firefox dai click la meniu - optiuni iar optiuni si pe securitate -lacatul ala- mai jos scrie parole salvate -click acolo

| dariti explică (pentru NeluFerchi):

Neluferchi lasa-mi id tau te rog sa imi explici iti raman dator!

| NeluFerchi a răspuns (pentru dariti):

Nu stiu sa explic mai mult. in orice browser daca ai salvat o parola se va salva adresa de mail si parola acolo la setari (securitate sau setari avansate la chrome)http://blog.livehosting.ro/......a-firefox/ - o gasesti acolo doar daca ai salvat-o in vreun browser.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosesti Opera?
Daca da ai un avantaj in plus.

| dariti explică:

De ce? Inainte puteam sa schimb prin email dar acum nu pot prin nici o metoda de ce? Va multumesc.

| dariti explică:

Nu inteleg exact. deci parola mi-am uitat-o, dar cand pun acol la ai uitat parola? nu imi mai da ca sa imi schimb parola prin email si nu pot nici de cum. ce pot sa fac in situatia asta?