| paulionescu25 a întrebat:

Buna seara tpu..am o casca bluetooth pentru telefon mobil. dar eu am si pentru laptop bluetooth si vreau sa o conectez pentru laptop si nu reusesc.

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza driverul de Bluetooth pe laptop apoi merge

| paulionescu25 explică (pentru shannygelu):

Am cd cu drivere si am instalat ce trebuia. apare icoana cu bloetooth in colt jos dar nu merge.adica pot transfera date de pe mobil in laptop dar treaba cu handsfree nu functioneaza.

| paulionescu25 explică (pentru shannygelu):

Am reusit pina la urma sa conectez handsfree. dar e o mica problema acuma care ma deranjeaza. o ia un pic inainte videoul si pe urma canta. cam cu o secunda. are un pic de decalaj

| shannygelu a răspuns (pentru paulionescu25):

Nu ar trebui sa ai decalaj vezi driverul video sa fie updatat