| lOvEbwN a întrebat:

Buna seara TPU!
Am un Sony Ericsson XPERIA X10 Mini..si as avea niste intrebari legate de el.
1) E rar acest telefon? Adica il gasesti usor la magazinele Orange, Vodafone, Cosmote etc?
2) Merita sa-l dau pe un sistem (pentru pc)? Sistemul se aude bine, are un subwoofer marisor...ar valora 150-200 de lei.
3) Cam cat ar costa aproximativ acest telefon la amanet?

Răspuns Câştigător
| Caddy1609 a răspuns:

1) nici un telefon nu e "rar" atata timp cat inca se fabrica.(chiar si sa nu se mai fabrice se gasesc la mana 2 a)
2-3)depinde ce sistem e, telefonul tau din cate am vazut se invarte intre 200-300 lei, acum daac stii ca vrei sa te scapi de telefon e alta treaba.

1 răspuns:
| Iulian03 a răspuns:

1.Cred ca da, eu nu l-am vazut.
2.Nu merita, pentru ca acest telefon costa 500-600 de lei
3.Aici nu stiu cat costa.