| ohkay a întrebat:

Bună seara TPU! Am un Sony Xperia, l-am scăpat și i s-au spart ambele ecrane plus s-a îndoit puțin. Nu știu ce model e, dar am rămas uimită de calitatea pozelor... tocmai de asta vreau să vă cer o părere, merită sau nu să-l duc la reparat? Probabil costă mult.

p.s. Prețul lui întreg e de 500€ dar l-am luat la reducere cu 300.

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Stai ca nu inteleg. laughing
Cum sa nu stii ce model e. Daca l-ai luat din magazin cu factura si chestii de astea, ai cutie iar pe cutie este afisat si numele telefonului daca nu ai in optiuni-despre telefon modelul telefonului.

| George_Caleb_1966 a răspuns:

Nu merita, ecranul costa jumatate din achizitie plus manopera.

Cauta unul la fel la un pret avantajos.