| BughY a întrebat:

Buna seara TPU,ce sa aleg dintre iPhone 4, Nokia Lumia 720 sau LG Optimus L9?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde in ce vrei sa il folosesti.Ai aici un link cu comparatie intre cele 3 telefoane http://www.emobil.ro/......le/compara

Eu as alege LG l9. Iphone 4 e camp vechi si iphone e sensibil, Nokia nu l-as alege mi se pare prea simplu meniu ala + ca la Nokia camera foto lasa de dorit.

| Rboggyz a răspuns (pentru DenisIonut01):

Generatia Lumia beneficiaza de cele mai bune camere foto de pe piata telefoanelor mobile. Nu mai induce in eroare, nu esti in cunostinta de cauza!

| khwewljewew a răspuns:

Lumia 720 fara discutii.

| zHeArTz a răspuns:

IPhone 4

| 4BubaNeagra a răspuns:

Daca-ti iei iphone, sa nu te astepti la mare lucru.
LG l9 - e frumos da-i cam slabut ca performanta
Lumia-Am avut lumia si am fost foarte multumit de el din toate punctele de vedere, singuru defect este ca nu prea are multe aplicatii pe market

| Andreea2ooo a răspuns:

Eu as alege iPhone 4. big grin