| MarioDePeTPU a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt utilizator de Windows 7, mai devreme am jucat un meci de CSGO,am un laptop si stau conectat pe wifi, cu el, l-am închis si peste vreo 30 de minute, l-am deschis și nu mai merge internetul.Pe telefon merge, am dat restart la router.Idei?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste si porneste din nou wi-fi a laptopului, din butonul wi-fi a tastaturii.

| MarioDePeTPU explică (pentru Bula):

Am incercat, momentan nu sunt acasa, cred ca am apăsat din greșeală "Airplane Mode"