| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor.Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy Mini.cand vreau sa intru pe magazin play imi spune "conexiune nereusita.Reincercati" nici cum nu reausesc sa intru.semnalul internetului este maxim.Mi-am resetat tot telefonul, a mers pana cand mi-a aparut memorie plina desi cardul meu este gol si nici o aplicatie nu ma lasa sa mut pe card.Ce sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

Pai daca scrie ca memoria este plina inseamna ca tot ce descarci se salveaza pe telefon trebuie sa intri setari si sa modifici sa se salveze pe card.