| Ela03 a întrebat:

Buna seara,
Va rog sa ma ajutați cu un raspuns la problema pe care o întâmpin la pc-ul meu : nu pot accesa Google, ca motor de cautare ci doar Bing, de ce oare?
Va mulțumesc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in setarile browser-ului pe care il ai si la Cautare/Motoare de cautare selectezi Google.

| Ela03 explică (pentru Ioandelasal):

Nu pot accesa nici o adresa, nici un site, decât prin intermediul Bing-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de browser...

Si ca sa cauti cu Google intri la setari in browserul tau si cauti acolo,, motor de cautare,, si schimbi Bing cu Google.

| Ela03 explică (pentru anonim_4396):

Internet Explorer