| came a întrebat:

Buna seara
va rog sa-mi spuneti cum pot scoate zgomotele de fundal de pe o inregistrare audio mp4, facuta cu telefonul? Ce program sa folosesc si ce setari sa fac? Nu ma pricep absolut deloc la chestii de astea, asadar va rog sa ma indrumati pas cu pas ce e de facut.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Eu folosesc Sound Editor(editor sunet) de la VideoPad(editor video).
Si e gratuit.

| TPUajutor a răspuns:

Foloseste audacity aceasta te ajuta 100% vezi aici un tutorial video pas cu pas cum faci http://www.amatorpc.ml/......ari-audio/
succes

| juniorradoi a răspuns:

Ai putea folosi un program DJ precum virtual dj home (sunt mai multe versiuni 1, 2, 3 eu am 7 si sun multumit
)