| drago_6738 a întrebat:

Buna am o inregistrare audio facuta cu telefonul mobil pe ea sunt 3 voci esentiale aceste voci, ar trebui sa se auda mai clar si mai tare iar zgomotul care exista pe fundal sa zic asa, sa fie sters sa nu se mai auda deloc. Ideea e ca sunt incepator si sincer nu stiu nimic despre cum as putea rezolva aceasta problema am inteles ca exista ceva programe dar nu stiu ce anume si cum se pot folosi.

2 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Sincer si; a telefonul meu se aude dar nu stiu ce sa fac

| drago_6738 explică:

La mine zgomotul din fundal provine din cauza faptului ca eram intr-un loc public unde lumea vorbea in jurul meu nu e din cauza telefonului