| Franguleafana a întrebat:

Buna seara, am si eu o rugaminte, am o inregistrare audio facuta cu tel si nu se aude bine, se aude in soapte, cum as putea sau unde as putea sa fac in asa fel sa se auda mai clar? Va multumesc ca nu prea ma pricep cu programele cu pc

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

O editezi intr-un editor de sunet si ii amplifici volumul. In Audacity de exemplu.

| readytofly a răspuns:

Buna, pune pe un wetransfer ceva inregistrarea si te ajut eu cu claritatea sunetului