| AdriaNNN0722 a întrebat:

Buna seara, vreau sa incep sa filmez pentru Youtube doar ca am intampinat o problema. La filmarile pe care le fac apar 2 linii negre sus si jos(cand le postez pe yt). Multi veti spune ca este de la rezolutie, poate ca asa si este dar am schimbat rezolutia in toate modurile posibile. Asa ca as vrea niste sfaturi cum as putea sa fac. Daca e nevoie putem vorbi si pe Facebook mai detaliat. Dau funda pentru cine ma ajuta. Multumesc anticipat, sper ca am pus intrebarea la categoria potrivita.

4 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Esti sigur ca ai selectat rezolutia corecta si la recorder? Trebuie sa fie minim 720p pentru a nu aparea acele bari negre.

| AdriaNNN0722 explică (pentru Ssssmokin):

Da, m-am uitat la cateva tutoriale inainte, si are auto settings(isi face setarile automat).
App am OBS

| Illuminati2016 a răspuns:

Vezi ce aspect ratio ca daca este peste 16:9 de aceea iti apar funda?

| AdriaNNN0722 explică (pentru Illuminati2016):

Dar in joc nu imi apar doar pe filmare. Am facut acum cateva teste e la fel...