| frdthebest a întrebat:

am un iphone 4 si vreau ca atunci cand sunt intr-o aplicatie si apas butonul Home sa imi iasa de tot aplicatia! eu cand apas pe butonul Home nu imi iese de tot aplicatia(se MINIMIZEAZA)stie cineva cum pot scoate de tot >aplicatia?

1 răspuns:
| liviu89 a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa selectezi aplicatia butonului " ce sa faca cand apesi pe el " nust sigur unde cauti si tu prin optiuni pe acolo laughing ( eu am un i touch si asa am facut prespun ca e la fel pentru iphone 4)