| GameMaster23 a întrebat:

Buna seara/ziua, as dori si eu un program de editat dar in asa fel incat sa aiba optiunea de HD si sa imi mearga pe un calculator de 500mb.
Va rog daca nu va pricepeti mai bine nu raspundeti!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Păi nu ram-ul contează ci placa video, dacă îți poate rula filme în HD. Dacă da atunci se poate cam cu oricare, dar trebuie să selectezi ce trebuie.Și on line se poate edita cu youTube video editor.Succes
Soluții sunt dar cu licență, și bag mâna în foc că nu ai tu bani suficienți ca să cumperi programele.