| DyDyuKa a întrebat:

Sfătuiți-ma si pe mine cu cea mai buna imprimanta, nu foarte scumpa, cu alb-negru si color, cu xerox, scanare, iar cartusele sa se rencarce de foarte multe ori [sa pot sa le incarc si acasa]. Apropo, vreau sa vand o imprimanta Canon MP210,[ folosita doar de cateva ori] cu ce pret sa o dau si daca e cineva interesat. Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| andreea223 a răspuns:

Buna! eu am o imprimanta HP cu xerox si scanner. cartusele sunt reincarcabile si eu le incarc acasa... se numeste HP Deskjet 2400. eu sunt foarte multumita de ea.

1 răspuns:
| DyDyuKa explică:

Da