| RalucaRalu99 a întrebat:

Buna si ajutorr! Vreau sa imi descarc skipe pe computer, dar tot imi da eroare ce trebuie sa fac sa il descarc si sa mearga urgent!
dau funda funda :* :*

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Trebuie sa specifici ce eroare iti da, ca sa te putem ajuta.

| RalucaRalu99 explică (pentru supermdmario):

Imi scrie asa: " Failed to get procc address for GetLogicalProcessorInformation (KERNEL32.dll) inainte de a se termina instalarea

| supermdmario a răspuns (pentru RalucaRalu99):

Se pare ca problema este ca skype incearca sa se updateze la ultima vresiune pentru windows xp sp3.cred ca tu nu ai instalat sp3 si tocmai de aceea intampini acea eroare.solutia este sa descarci si ca instalezi o versiune mai veche de skype. uite una aici:http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.6.0.106.msi