| Dia a întrebat:

Buna si la multi ani! happy
Vreau sa trimit un sms in Spania, si dupa ce scriu nu stiu cate cuvinte imi apare sms 2, ce inseamna? costa dublu daca imi apare si sms 2? big grin funda!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai multe litere și depășește un mesaj, merge pe două mesaje!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Dia explică (pentru Legiuitoarea):

Bine, deci imi ia centi dublu?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Dia):

Bună.
Da, pentru că sunt două mesaje.
Nu poți trimite ceva simplu în 3-4 cuvinte cât să fie un sms?
Pa, pa.

| lucifer636 a răspuns:

Cand ati apare sms 2 inseamna ca ai depasit nr de cuvinte alocat unui sms si trimiti 2 sms. Da vei fi taxat pentru 2 smsuri.

Răspuns utilizator avertizat
| stefania20 a răspuns:

Este mesajul prea mare si nu iti incape in primul mesaj asa ca ti-l baga in al doilea. Costa dublu.

| yoadanice a răspuns:

Da iti ia mai multi bani...ptk scrii doua mess nu 1...si dupa daca iti arata 3 inseamna ca scrii 3 si tot asa!