| Dragos1234214 a întrebat:

Buna,sper ca am nimerit categoria.
Vreau sa adresez o intrebare la adresa celor care au anti-virus Avira. Dupa ce Avira scaneaza, virusii se sterg automat sau trebuie sa apas eu in alta parte ca sa ii stearga?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare antivirus procedeaza asa cum il setezi: stergere automata, mutare in carantina, rezolvare manuala.
Daca vezi ca a gasit ceva la sfarsitul scanarii, atunci este afisat si ce a facut cu virusul (stergere sau carantina).
Daca se intrerupe in timpul scanarii si afiseaza ce virus a gasit, intrebandu-te ce sa faca, atunci alege carantina (la nevoie se poate restabili de acolo).

| Robert_George_2001 a răspuns:

Instaleaza-ti 360 Security e mai bun decat toate si e si usor de folosit