| Neymardasilva11 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie niste jocuri faine care sa imi mearga.Am 4 ram in comp procesor dual core 2.6 placa video 2048mb.Multumesc

4 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

Iti recomand Max Payne III si GTA IV & EpisodesOfLibertyCity

| PisicutaMea a răspuns:

Gasesti jocuri frumoase pentru toate gusturile pe http://www.myplaycity.com/.Se descarca usor si sunt gratis! Sper ca te-am ajutat!

| VeveriţaPsihopată a răspuns:

Summer nu merg toate, ca si eu am aceeasi configuratie iar battlefield 3 sau batman arkam city nu merg.

| Verde24 a răspuns:

Tu razi de noi? laughing Iti merg toate jocurile noi. Scrie pe google Jocuri PC noi