| xToxicLemon a întrebat:

Stie careva cum se numeste chestia aia din panza si cauciuc, care se pune sub mouse? e o chestie patrata... mi-am rupto si vreau sa cumpar alta, da nu stiu cum sa-i explic. unda cui imi da raspunsul: Chestia se numeste (------)

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Se numeste Mouse Pad!
Ii ceri la tanti sau la nenea "suport din cauciuc pe care pun mouse-ul"
Ai aici o sumedenie de modele.
--> http://www.emag.ro/mousepad/c

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Mousepad se numeste, nu costa mult 3-4-5 lei, in functie de model.
Imi si imaginez "dati-mi chestia patratadin cauciuc care se pune sub mouse" rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat