| teiube a întrebat:

Buna stie cineva cand se va lansa iphone 5 in Romania si cum va arata poate o poza daca aveti as vrea sa stiu data exacta daca de poate cea mai completa informatie despre iphone 5 primeste funda. P. S ori ce informatie despre iphone 5

5 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

CE rost are iphone nu e bun de nimic! GO HTC THE BEST PHONE e de 10x mai bun ca orce iphone )) sal!

| teiube explică (pentru AliveOne):

E cel mai buna toata lumea are iphone sunt oameni care ar face orce ca sa aiba un iphone iar ce zici tu ala da e o mare porcarie go...

| AliveOne a răspuns (pentru teiube):

Imi pare rau sa-ti zic dar gresesti amarnic eu si multi alti consideram ca iphonu nu e decat un design dragut in rest e nul doar ca are foarte multe reclame asta e tot de asta il iubeste lumea nici decum pentru ca ar fi bun deci te rog HTC-ul poate frumos si gratios sa il faca praf happy (asta e adevaru poti sa te convingi singura pe net HTC vs IPHONE ) si o sa vezi minunealaughing te pup x)

| MadMoan a răspuns:

OMG da noobi sunteti ma laughing Samsung Galaxy S3 sparge ori ce telefon din lume uitati-va la reviews si la topuri ce naibi HTC laughing)))) si Iphone-ul e tare da e naspa are acelasi dizain de cand a aparut...