| Attomm98 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu o data de lansare pentru Asus Transformers Pad 300, am inteles ca va fi disponibila la pretul de 1850 RON dar as vrea sa stiu cand se va lansa in Romania...DAU FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

A fost lansat Asus Transformers Pad 300. happy Inca putin si o sa fie si in Romania, nu se stie o data exacta. Si noi abia asteptam sa-l testam.

| Attomm98 explică (pentru laptopnews):

Ok mersi, daca o sa ii faceti un review sa imi dati si mie linkul sa ma uit! big grin

| laptopnews a răspuns (pentru Attomm98):

Sigur! Poti sa urmaresti review-urile noastre de pana acum.
http://laptopnews.ro/reviews
O sa vezi ca am testat si Asus Transformer. :)

| Attomm98 explică (pentru laptopnews):

Ms o sa ma uit big grin

| laptopnews a răspuns (pentru Attomm98):

Cu placere! happy