| Mihai_2777 a întrebat:

stie cineva ce insemna Eroare Tahoma.ttf? am un gps evolio e100 si imi da aceasta eroare, aveti idee ce vrea sa zica si cum se rezolva? (fundita garantat, maine plec in concediu si am mare nevoie mlltumesc)

Răspuns Câştigător
| nodeerskulls a răspuns:

Tahoma este un font default al Gps-ului tau, pe care ori l-ai sters din greseala, ori e corupt fisierul lui, altfel nu ti-ar da eroare.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vezi daca poti schimba fontul, altfel reinstaleaza soft-ul.

| Abcdefg123 a răspuns:

Tahoma e un font :p. Probabil fisierul e in acel font, iar gps`ul tau nu-l recunoaste :].

thinking Posibil :]