| golban1997 a întrebat:

Stie cineva cum pot face un cont pe cheque dejeuner (card de masa)?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Https://www.uponline.ro/resources/doc/Ghid_Q_A_Utilizator.pdf

"2. Ce trebuie sa fac ca sa-l activez?
 Accesezi site-ul www.chequeonline.ro sectiunea _Utilizator, te loghezi
folosind atat la « Utilizator » cat si la « Parola » ultimele 6 cifre din numarul
de pe card + ultimele 4 cifre din CNP, dupa care accesezi rubrica « Activare
card »
 Apelezi echipa de specialisti TME la numarul de call center: 0374 66 22 73,
pentru a efectua impreuna activarea cardului;"

Din cate imi dau seama, ai automat cont la ei "folosind atat la « Utilizator » cat si la « Parola » ultimele 6 cifre din numarul
de pe card + ultimele 4 cifre din CNP"