| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce imi tot apar reclame online? Adica...eu sunt pe mess sa zic si imi apar tot felul` de reclame la clucuri de poker etc. prin Internet Explorer.Eu folosesc Google Chrome.Precizez ca de curand am vrut sa descarc un film si de cand am dat butonul "salvati"(blestemat buton ) calculatorul imi merge foarteee incet si apar reclamele alea. A, da si la mess nu vad ce scriu/ce scrie persoana cu care vorbesc doar daca ma duc la Run scriu "regedit" si fac ceva pe`acolo.Heellpp! Funda happy.

4 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Nu laughing House mi-a zis ca reinstalez Windows`ul, dar eu nu vreau straight face

| bebysaAnnie a răspuns:

Patesc si eu asasad... ai reusit pana la urma? ce anume mai exact faci la "regedit"?big grin

| dany12345_5826 a răspuns:

Ai gasit raspunsul?