| Holera_Mike_1998 a întrebat:

de cateva saptamani calculatorul meu merge mai greu si pe net imi apar tot felul de reclame(am instalat adblock dar tot imi apar reclamele dar fara poze), si cand mai apas pe diferite lucruri pe net imi deschide tot felul de link-uri ciudate, ce sa fac? Va rog, e urgent!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| Holera_Mike_1998 explică (pentru K0sti):

Multumesc mult! E foarte bun!

| K0sti a răspuns (pentru Holera_Mike_1998):

Pentru putin!

8 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Salut Mike. Problema aceeasta poate fii din cauza unui virus. Cea mai usoara metoda ar fi sa reinstalezi windows-ul.

Bafta wave

| Holera_Mike_1998 explică (pentru RaduTN):

Alta metoda nu este?

| RaduTN a răspuns (pentru Holera_Mike_1998):

Nu prea. Ar dura mult prea mult sa stai sa-ti scoti virusii din PC. Eu zic sa-ti reinstalezi tu singur windows-ul si sa ai grija ca data viitoare sa ai Anti-virus si sa nu descarci toate prostiile de pe net.

Bft wave

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Restore!
Reinstaleza windowsul
si un firewall-andivirus antispam

| Holera_Mike_1998 explică (pentru AdrianPanaintescu):

Altfel in afara de schimbarea windows-ului nu merge?

| Holera_Mike_1998 explică (pentru AdrianPanaintescu):

Inafara de reinstalarea windowsului nu mai pot face nimic?