| AnaMariaAle2000 a întrebat:

Bună big grin
Din ce cauză atunci când deschid datele telefonului, sus îmi apare iconița de whatsapp și dispare imediat? Și după intru la Notificări și acolo scrie:
Whatsapp: chiar acum. Eu nu am dat niciun mesaj și nici nu am primit. Am mai pățit așa de câteva ori. De exemplu din: acum 11 ore, se transformă în: chiar acum. Se fac actualizări automate sau de la ce?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nu îți ziceam ție sa verifici. Ziceam că asta face WhatsApp când activezi netul și de asta apare pentru scurt timp iconul WhatsApp

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Verifica daca ai primit mesaje cât timp conexiunea a fost oprită.

| AnaMariaAle2000 explică (pentru VoidEternal):

Nu am primit nimic.

| VoidEternal a răspuns (pentru AnaMariaAle2000):

Nu îți ziceam ție sa verifici. Ziceam că asta face WhatsApp când activezi netul și de asta apare pentru scurt timp iconul WhatsApp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WhatsApp verifica daca ai primit vreun mesaj in timp ce ai avut internetul deconectat. Și mie mi se mai întâmplă.