| carla02 a întrebat:

Stie cineva..nu se mai pot vedea conversatiile pe mail? Inainte stiu ca era o categorie "conversations" sun inbox. Acum nu imi mai apare. Mai este vreo posibilitate de a le vedea in afara de messenger? (11.5 este varianta mea de mess, nu stiu daca are legatura...big grin)

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Intri la contacte, alegi contactul dorit, click pe el si o sa ti se deschida o fereastra in colt si dai afisare mesaje recente

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pe mail le poti vedea daca dai la search adresa persoanei respective o sa iti apara toate conversatiile pe care le-ai avut cu ea

Răspuns utilizator avertizat