| Kamiro a întrebat:

Nu mai imi apare meniul Conversations (intre Inbox si Drafts) in yahoo mail. Cum se poate reintroduce?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti mai apare pentru ca nu se salveaza conversatiile din messenger.
Intra pe Yahoo Messenger la ->Messenger ->Preferences -> Archive ->aici bifezi -> YES, SAVE ALL OF MY MESSAGES. Dupa ce vorbesti cu prietenii intra in mailurile tale si gasesti ->Conversations.

| Kamiro explică (pentru neluL):

Arhiva era salvata deja, problema este ca daca pana acum imi apareau conversatiile de pe messenger pe adresa de email, acum meniul asta nu mai exista! Tu in momentul asta ai meniul Conversation in yahoo mail? Ma gandesc sa nu fi facut cei de la yahoo vreo actualizare. Daca stii mai multe, te rog sa-mi spui si mie

| neluL a răspuns (pentru Kamiro):

Stai sa verific! Ai dreptate dar sti cum faci? Uite asa http://i.imgur.com/QcZjpTD.jpg si voila! :D