| CristinaOpra a întrebat:

Stie cineva un program in care poti sa faci desig la logo, coperte, reviste, postere, etc? Si nu vreau Photoshop sau chestii de genu, ceva mai simplu, usor de utilizat si eficient.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt cateva programe, dar editarea nu e niciodata simpla. Poti folosi GIMP, PaintNet, PhotoFiltre 7.0, toate gratuite si combini ceea ce faci cu unul in celelalte (depinde ce vrei sa faci).

| robytoby a răspuns:

Salutare, iti recomand sa folosesti Gimp este foarte bun si este gratuit.
Succes.

| SilverF8ith a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar pentru a face ceva profi ai nevoie de a lucra cu unelte profi, si momentan pentru Logo design Adobe Illustrator ii cam top, si iti promot ca nu este dificil si sunt o multime de tutoriale pe youtube prin care te poti dezvolta!
Bafta