| pretty34 a întrebat:

Buna,
stiti vreun program care sa 'lipeasca' melodii; in final sa fie una singura?

3 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Movie maker din windows sau toate programele cu care faci muzica trebuie sa le lipesti una de alta ca vor arata ca niste bari si gta
laughing

| pretty34 explică (pentru Keyko):

Stiu ce vrei sa spuihappy (normal ca le lipesti; altfel ar arata urat), eu ma refeream la un anumit program, daca exista care sa lipeasca mp3 song; de exemplu daca 'cutter' taie, atunci unu' sa le lipeasca... -D

| pretty34 explică:

DA, dar din cate stiu acest profram doar taie mp3-urilehappy