| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

Buna
Stiu ca pare stupid, dar nu merge sa trimit de pe telefon lucruri pe notebook pe Bluetooth....nu mi'l gaseste...ce trebuie sa setez sau sa activez?:d
fundita
mutumesc:*

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asa nici cum nu merge de pe iphone pe alte telefoane asa este si cu notebook cu telefonul. Poti trimite doar dupa notebook pe alt notebook.

| ovygava a răspuns:

Mai intai activeaza Bluetooth-ul si la telefon si la laptop, apoi trebuie sa la asociezi si isi cere o parola (o bagi cum vrei tu). apoi cand dai sa trimiti o melodie sau o poza, dai la trimitere prin Bluetooth si selectezi laptopul de la aparate asociate

| CadillacSlx a răspuns:

Ma bluetooth de pe nootebook-ul tau nu este pentru transfer de date unele mouse-uri tastauri etc folosesc bluetooth