| anamaria82726 a întrebat:

Stiu ca pe Facebook pot vedea ce cereri am trimis si nu au fost încă acceptate. Pe insta se poate? Ca gen unii au cont prv si dau pe solicitare. Cum vad ce solicitări am in asteptare?

6 răspunsuri:
| MihaiEugen a răspuns:

Hei! Daca inca nu a acceptat acea persoana, dar nici nu a refuzat-o (nu a vazut-o) iti apare acolo in bara aceea "Ai solicitat", daca refuza iti apare din nou "Urmareste". Salut!

| anamaria82726 explică (pentru MihaiEugen):

Da măi stiu, n ai inteles. Intrebarea era daca am cum sa vad toate solicitările pe care le am dat. Adică nu sa intru pe profil si sa vad, ca nu mai stiu la cine am dat.

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Intri la cereri de prieteni, dai la gaseste prieteni si apoi dai pe vezi toate cererele primite si apoi vezi toate cererele trimise de tine, care nu au fost acceptate sau respinse de acele persoane.

| anamaria82726 explică (pentru Ionel_Ciprian_1987):

Asta e pentru Facebook poate. Pentru insta zic

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns (pentru anamaria82726):

Da e pentru Facebook

| anamaria82726 explică (pentru Ionel_Ciprian_1987):

Păi omule am zis pentru insta