| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, stiu ca sunt prost dar poate mai am vreo șansă.
Am actualizat PS3 si mi-a dat o eroare no applicable update was found. M-am speriat si am intrat in safe mode si acolo am vreo 6 puncte:
1Restart system
2Restore Default Settings
3Restore File system
4Rebuild File system
5Restore Ps3™ system
6 System updata
Si am dat da pe toate dar mie îmi este frica sa nu îmi fi șters si jocurile de pe hard, voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing)) Pai le-ai sters. Eroarea aia nu era eroare. Iti zicea doar ca nu exista update-uri pentru sistem. Ai sters tot daca ai dat optiunea nr 5.

| Bogdan70001 a răspuns:

Aoleo...cati ai ai? Zicea pur si simplu ca nu sunt update-uri noi disponibile...Si da jocurile le-ai sters cand ai folosit optiunea 5)
2) Reseta setarile PS-ului
3) Reseta fisierele sistemului la cele initiale
4) Rescria fisierele actuale ale PS-ului
5) Sterge tot
6) Update