| Biia_4195 a întrebat:

Sunt abonata cosmote si am casuta vocala. Vreau sa scap de ea, si de curand am fost la un sediu Cosmote din ors.si surpriza: Dupa ce umbla ce umbla prin telefon vine vestea "bomba": Nu ai casuta vocala! Bun. M-am certat putin cu tipa de acolo si am plecat. Mi-am inchis cosmote-ul si m-am sunat de pe un alt tel:"Ati accesat casuta vocala a abonatului..."! Cum scap de ea?:-s

Răspuns Câştigător
| deniiissss a răspuns:

My dear... sunt in aceeasi situatie. dar sa-mi dai mie telkiss de ce nu mai intrebat? ca stiu eu cum.

2 răspunsuri:
| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Pai dc vrei sa scapi de ea? Daca te suna cineva cat timp ai telefonul` inchis.de unde vei sti?big grin Mai bine las`o. cum vrei XD

| Biia_4195 explică (pentru CandTrandafiriiMor):

Pai am cam mancat creditul prietenilorhee hee! In fine, de cand am postat intrebarea, m-am obisnuit cu ea big grin!