| AlienLover a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de telefonie happy Am sunat pe cineva si s-a auzit,, Ati accesat casuta vocala a abonatului...".Ce inseamna asta? Ca persoana respectiva mi-a blocat numarul ca sa nu o mai pot suna sau ca si-a inchis telefonul? Sunt extrem de curioasa sa stiu happy Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu ti-a blocat numarul. Si-a pus casuta vocala pentru toate numerele, adica ii poti lasa un mesaj daca asculti pana la sfarsit. El il va auzi si te va cauta. funda?

| AlienLover explică (pentru anonim_4396):

Ok.Doar ca chestia asta tine de mai mult de o saptamana... oare si-a pus intentionat?

| darrio2007 a răspuns (pentru AlienLover):

Si-a schimbat cartela.Nu mai raspunde la acel nr.