| TwisTLemons a întrebat:

Sunt din Iasi si as vrea sa ma ajutati, am o problema cu subwooferul de la sistem : Genius HT 5.1, Nu mai merge bass-ul.Ati putea sa imi recomandati ceva?! O seara buna in continuare!

1 răspuns:
| misterwexx a răspuns:

Daca nu e data incet corectia de bass atunci sigur e o problema electronica ori la partea de amplificare ori la partea de alimentare a finalului de bass. Cred ca tebuie dus la specialist.
Mai incearca si mufele de intrare sa le misti sa fii sigur ca nu sunt intrarupte...
Succes