| desteptuleu a întrebat:

Sunt in clasa a XII-a si vreau sa dau atestatul in info la finalul anului scolar. Pentru asta am nevoie de un proiect facut in C# si nu am nicio idee. Propuneri? happy

Mersi fain!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fa un program care inmulteste doua matrici. Cu input frumos de la tastatura sau din fisier. Ar trebui sa fie destul. Conteaza mai mult CUM prezinti, nu CE...

| CinevaNou a răspuns:

Eu facusem un manager pentru amxx, puteai adauga/edita/sterge admini, activa/dezactiva pluginuri, sa extragi conversatiile din loguri si alte prostii. Dar nu era pentru atestat.