| steaua1441 a întrebat:

sunt nedumerit nu imi merge sa imi instalez messu imi spune asa " Yahoo messenger is unable to download files needed for instalation. Please check firewall senttings and retry instalation

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema e de la antivirus.probabil ca ai unul din cele ce clasez la fantomă cum sunt esset, avast, sau norton. Dacă nu poți dezactiva antivirusul și firewall-ul normal încearcă să instalezi messnger-ul în safe mode.Precis va funcționa.Succes

| steaua1441 explică (pentru DeyCj):

Da am esset si imi da dureri de cap incerc sa il dezinstalez si nu merge delocc. explica-mi si mie cum fac asta sa il instalez in safe mode

| NotToday a răspuns:

Dezactiveaza firewall-ul si antivirus-ul pana instalezi Messenger-ul.

| steaua1441 explică (pentru NotToday):

Cum dezactivez firewallu?

| steaua1441 explică (pentru NotToday):

Cum dezactivez firewall-ul?