| L1qUeR a întrebat:

Sunt nou pe TPU si a-şi vrea niste raspunsuri bune la urmatoarea intrebare:Cum pot rezolva problema la google play; imi da o eroare:"Este necesara autentificarea.Trebuie sa va conectati la contul google". Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creeaza-ti un cont Google (vezi diverse tutoriale ajutatoare pe net).
Cu ajutorul contului Google vei putea avea access la toate servicile Google(inclusiv Google Play).
Citeste sectiunea "Termeni si Conditii".

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti cont pe Google.

| L1qUeR explică:

Am cont google. Este necesar sa instalat Servicii google play?