| AdinkaG a întrebat:

Buna,de mult timp incerec sa descarc aplicatii de pe google play. Unele se descarca,dar altele de exemplu Retrita, B612 nu.Imi scrie Este necesara autentificarea.Trebuie sa va conectati la Contul Google.Dar cind intru in menu imi arata ca sunt autentiticata ce sa fac. Fundaa pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te deconectezi de la contul Google si sa te conectezi atunci cand cere, la descarcarea jocului.

| CaziPloaie a răspuns:

Incearca alt program cum ar fi mobogenie.