| Laly_4113 a întrebat:

sunt pe Vodafone. Stiti cum as putea (infara de optiunea trimite cadouri surpriza) sa trimit unei persoane tot in vodafone mesaje?

3 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

@robyroby: Scuza-ma, dar esti pe langa... Reciteste intrebarea ca sa vezi de cewinking

@Laly: Nu cred sa existe alta metoda de cadouri de-asteabatting eyelashes Asta e singura, din cate stiu straight face

| robyroby a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar aceasta este o intrebare stupida. Cum sa trimiti mesaje? Din meniul telefonului. Meniu -> Mesaje -> Creeare mesaj -> Mesaj text. Acolo scrii textul si introduci numarul, apoi apesi pe Trimite.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Si eu tot pe vodafone sunt si stiu ca altfel nu se pot trimite mesaje. happy