| alexandradlr a întrebat:

De aseară pot sa trimit mesaje pe insta, dar când trimit o poza, aceasta nu se trimite. Știți ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| user0010 a răspuns:

Am pățit și eu problema asta și pe insta și pe messenger. Mesajele se trimiteau instant dar pentru o poză trebuia să stau 30 de secunde aproximativ, iar wi-fi-ul funcționa foarte bine.
Îți recomand să verifici dacă ai actualizat aplicația la ultima versiune, iar dacă tot face figuri, își va reveni în timp.

| Ievi a răspuns:

De la net

| colosseum1337 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana la un minut, nu esti singura cu problema aceasta happy