| Beatryice a întrebat:

Buna T.p.U! Inca nu sunt hotarata ce sa imi iau un laptop sau un telefon Samsung galaxy S4 straight face. Voi ce ai alege?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege un Laptop. Mi se pare mult mai eficient, pentru ca are memorie mai mare. Eu mi-am dat parerea, tu faci ce vrei! Sa ai o zi frumoasa.

| WhitePuppy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi bine iti iei laptop.E mult mai bun, eu stiu pentru ca am unul.

| vangaelis a răspuns:

Laptopwinking

| SDana a răspuns:

Eu as alege un Laptop. Mi se pare mult mai util, in plus are memorie, display si utilitate mai mare.

| WhitePuppy a răspuns:

Mai bine iti iei un laptop.E mult mai bun, stiu pentru ca am si eu unul.