| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Nu stiu ce sa imi iau, un laptop sau un telefon(Samsung galaxy s3).funda

Răspuns Câştigător
| 1AlexS a răspuns:

Pfoai in primul rand bv ca ai posibilitatea sa le ei! Eu zic ca Telefonul daca esti maI de afaceri ...ma intelegi. Daca ai intre 10 -20 de ani ia laptopul.Dar mai bine ia un laptot nu foarte scump si ia si telefon nu ultima generatiee!

13 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tu trebuie sa stii de ce ai nevoie! Recomandarea ar fi un laptop, dar depinde si de buget! happy

| ScheißeBeMine a răspuns:

Pai daca telefonul inca iti merge si nu e zgariat rau poti sa iti iei laptop daca nu ai deja...
Chiar daca Samsung Galaxy S3 suna mai tentant, iti poti lua mai tarziu telefon happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Presupun că acum ai telefon, deci mai bine îţi iei un laptop.

| dragos9234 a răspuns:

O asemenea problema am si eu dar am de ales intre s3 si o consola ps3.
Daca ai deja un pc/laptop bun mai bine alegi telefonul, chiar merita.

| Niiiicu a răspuns:

Laptop clar

| dracu14 a răspuns:

Laptop

| codrincodrin a răspuns:

Eu as alege Samsung, dar de folos mi-ar fi laptop-ul. deci ia-ti laptop

| Treistariustar a răspuns:

Iati un laptop este mult mai bun http://bit.ly/1w8Mh6U

| EDEE a răspuns:

Eu zic laptop

| мутнιc a răspuns:

Pai eu in locul tau mi-as lua telefonul happy dar si laptopul e bun. dar daca ai deja un calculator acasa ia-ti telefonultongue

| Iftode_Denis_1998 a răspuns:

Un laptop e mai bun. Are memorie mai mare si poti sa inti sau sa faci chestii care telefunul nu le poate faci. In schimb telefonul este... interesant. Poti sa ai multe aplicatii interesante dar o sa te plictisesti de el rapid. Dupa mine ar fi sa iti iei laptopul!

| Bellarebela a răspuns:

Parerea mea ar fi sa iti iei un laptop... poti face mult mai multe pe laptop

| 0vy a răspuns:

Laptop.