| anonim_4396 a întrebat:

tata si-a cumparat un telefon nou[Nokia C5] si nu-i mai apar contactele din agenda. Stiti cum poate sa le recupereze? App...reteaua Orangehappy.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca le avea copiate pe cartela sim, ai optiune in meniu sa importi contactele in memoria telefonului. Daca contactele erau in memoria telefonului vechi ai nevoie de telefoane, cabluri de date pentru ambele telefoane si de Nokia pc suite sa copiezi contactele din vechiul telefon pe pc si de pe pc pe noul telefon.

4 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Daca le-a salvat pe telefon numai poti sa le recuperezihappy

| Alyn1998 a răspuns:

Exista trei metode:
1.Baga cartela inapoi in telefonul cel vechi si cupiaza/muta contactele
2. Le ia de la un prieten
3. Le face rust iarasi(daca are multe...)

| irinaaa a răspuns:

Pai cred ca ai salvat contactele in telefon si nu iti apar pe cartela.ca sa le recuperezi pune-ti cartela in telefonul vechi si salveaza contactele pe cartelawinking
Sper ca te-am ajutatsmug

| gabriela_7244 a răspuns:

Baga cartela veche in telefon, copiaza agenda pe memoria cartelei,... baga acea-si cartela in telefonul nou si ai agenda pe cartela,... apoi o poti copia si pe noul telefon