| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu o problema daca puteti. Tatal meu are un telefon Orange Zali si in agenda ii apar toate contactele care le are dar cand intra la unele dintre ele apar mai multe numere fara nume. Sunt numere pe care el le are deja in agenda cu alt nume dar la unele persoane apar mai multe numere fara nume. Nu știu sa explic si nu cred ca înțelegeți dar m-a înnebunit tata sa ii fac telefonul iar eu habar nu am ce sa ii mai fac... sad va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Telefonul iti afiseaza atat numerele din memorie cat si cele de pe sim. Intra in setari (undeva pe la agenda telefonica sau telefon-uitate in cartea lui) si seteaza ca sa le vada ori pe unele, ori pe altele.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a schimba modul de afisare al contactelor, trebuie sa intri in primul rand in "Contacte". Aici apesi tasta de meniu a telefonului si alegi optiunea "Contacte de afisat". Ulterior alegi ce contacte doresti sa iti fie vizibile. Pot fi cele salvate in SIM, telefon, cont Gmail, etc.

O zi buna,
Orange Helper

| Irinelp a răspuns:

Stergele si scriele din nou.

| gmbod1 a răspuns:

Pai
chestia este urmatoarea, cand a transferat contactele in telefon nu sau incarcat pana la capat daca le ai pe cartela, stergele si dupa bagale iar.bafta