| deni497 a întrebat:

Știe cineva de ce, pe messenger, după ce am dat sa "ascund" (hide) o conversatie, îmi apare din nou la conversații (chats) după ceva timp?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Cineva a trimis un mesaj, s-a updatat conversatia si a aparut din nou.

| deni497 explică (pentru LPCTSTR):

Nici eu nici cealalta persoana nu am trimis vreun mesaj. Deci pur si simplu asa fac de obicei conversatiile ascunse?

| LPCTSTR a răspuns (pentru deni497):

Era un bug cand se updata aplicatia (nu neaparat din play store, se mai updata si singura) si aveai sanse sa faca nazuri cu conversatiile, dar asta era demult.
Incearca sa trimiti feedback, poate se va rezolva.