| MeeLy a întrebat:

Bună! Știți cumva de ce mi se tot scot prieteni din lista de prieteni apropiați de pe Instagram?
Nu ii scot eu. Doar ma trezesc ca nu ii mai am în lista. Am vreo 90

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate nu le place ceva la tine.
Intreaba-le!

| gabicoo a răspuns:

Poate te blochează ei sau poate ți-a spart careva contul!

| untu a răspuns:

Sa stii ca se inchide FACEBOOK-ul si INSTAGRAMUL!

| Brizbriz a răspuns:

Au dezertat la rusi

acum, serios, e posibil sa ai probleme cu telefonul, eu am avut asa ceva cu, contactele si am reusit cu greu sa le recuperez din contul google

| MeeLy explică (pentru Brizbriz):

Ce inseamna asta?

| Brizbriz a răspuns (pentru MeeLy):

Probleme in telefon, cu memorie, storage, procesor, lucru care duce la stergere de informatii

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am patit sa fiu scoasa pentru ca unii nu mai vor sa fie urmariti de cei care nu le sunt foarte apropiati, e o noua moda cred

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Cel mai probabil ar fi ca cineva sa iti fi intrat in cont sau cineva umbla pe telefonul tau fara sa stii si iti sterge prietenii.